KAPAT
Kapat
Tişört İmalatı Toptan Tişört İmalatı Ve Toptan Satış. Tişört İmalat

Tişört Baskı Yöntemleri Nelerdir

Tişört Baskı Yöntemleri Nelerdir


Aktextil olarak 26 yılı aşkın bir süredir kişiselleştirilmiş tişört baskısı ve tişört imalatı konusunda uzmanız.

İster nakışlı, ister metin, logo, marka gibi kendi benzersiz özel tişörtlerinizi tasarlamanıza ve üretimine yardımcı olabiliriz. Eğitim ve organizasyonlar, turnuvalar, geziler, seminerler, konkreler, parti mitinkleri, bahar festivalleri, parti konkreleri, yaz festivali, kış festivali için tişört sweatshirt siparişleriniz yüksek kaliteli iş kıyafeti tişörtlerine kadar her bütçeye uygun kaliteli baskılı tişörtler üretiyoruz.

NAKIŞ BASKILI TİŞÖRT İMALATI

Dijital baskıya göre çok daha kalıcı olan nakış baskılar, özel makinelerde üretilmektedir.  Kıyafetlerinizin belirlenen bölgesine, ipliklerin dikilmesi ve tasarlanması sonucunda ortaya çıkan görselleri ifade eder. Kıyafet üzerinde kabarık duran bakış baskılar, uzun süre giyildiğinde ve yıkandığında bozulmaz ve eskimez. 

 
EMPRİME BASKILI TİŞÖRT İMALATI

Emprime baskı değişik renkte boya kullanılarak kumaş üzerine desen ve zemin basma işlemidir. Saten, polyester, pamuklu kumaş gibi malzemelere uygulanabilir. Baskı için serigrafi boyası kullanılır. Emprime baskı tekniği ilk baskı yöntemlerindendir.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile emprime baskı alanında daha kaliteli ve hızlı üretim için ahtopot baskı makinaları kullanmaktayız. Tüm Baskı boyaları doğaya ve çevreye zararlı meteryal ve kimyasllar içermez insana ve doğaya zarar vermeyen ham maddeler ile üretilen boya çeşitleirni tercih etmekteyiz. Emprime Baskılı Tişört Örnekleri İçin Tıklayınız