KAPAT
Kapat
Tişört İmalatı Toptan Tişört İmalatı Ve Toptan Satış. Tişört İmalat

TOPTAN TISORT - SWEATSHIRT URETIM AYRINTILARI

TOPTAN TISORT - SWEATSHIRT URETIM AYRINTILARI


Müşterilerimizin talep ettiği tişört, sweatshirt, polo yaka tişörtler için ürünün özellikleri, sayısı varsa baskı veya nakış bilgilerine bakarak fiyatlandırıyoruz. % 50 ön ödeme hesabımıza geçtikten sonra kumaşlar temin ediliyor.

Teslimat esnasında kalan kısım hesabımıza geçince ürünleri tek tek ambalajlanmış ve kolilenmiş halde teslim ediyoruz.

Çalışma alanımız üst guruptur.

  • -Klasik tişört basic veya v yaka erkek ve kadın
  • -Oversize tişört
  • -Polo yaka tişört kısa veya uzun kol erkek veya kadın
  • -Kapşonlu sweatshir
  • -Kapşonlu fermuarlı sweatshirt,
  • -Sıfır yaka sweatshirt
  • -Polar kumaşından dik yaka fermuarlı fleto cepli sweat

Gibi ürünleri toptan olarak hazırlamaktayız.

Klasik tişörtler için tek renk kumaştan asgari 120 adet, oversize tişörtlerde tek renk kumaştan asgari 100 adet, polo yaka tişörtlerde tek renk kumaş için asgari 160 adet, sweatshirtlerde ise tek renk kumaştan asgari 120 adet veya üzeri ise üretimini yapabiliyoruz. Daha az talepleri kabul edemiyoruz.

Taleplere göre değişmekle birlikte tişörtler için; açık en, % 100 pamuk 30/1 M2 160 gr kompak penye kumaşlar, polo yaka tişörtlerde ise % 100 pamuk lakoste (PİKE) çift toplama m2 220 gr kumaşlar, sweatshirtlerde ise 3 iplik şardonlu veya şardonsuz M2 330 gr kumaşlar ile 2 iplik şardonlu veya şardonsuz M2 270 gr ağırlığında kumaşlar kullanıyoruz.

Baskı sistemimize gelince emprime baskı sistemimiz mevcut. Ürünlere baskıyı ahtapot makinaları ile basıyoruz.

Emprime baskıda boyalar kumaşa direkt uyguluyoruz. yapıştırma değildir. Birinci sınıf su bazlı boyalar ile baskıları gerçekleştiriyoruz.

Ürünler nakışlı istenirse sınıfının en iyisi kabul edilen Barudan marka makineler ile gerçekleştiriyoruz. Kesim, baskı, nakış, dikim ve ütü paket aşamalarından sonra ürünleri kolileyip belirlenen kısa süre içinde teslim edilmektedir.