KAPAT
Kapat
Tişört İmalatı Toptan Tişört İmalatı Ve Toptan Satış. Tişört İmalat

Tişört imalati

Tişört imalati


Tişörtler, dış giyim veya iç giyim olarak giyilebilen, kitlesel çekiciliği olan dayanıklı, çok yönlü giysilerdir. 

Bir çok modeli olan tişörtler sıfır yaka tişört, V tişört, kapşonlu tişört, fermuarlı tişört gibi çeşitli renk, desen ve stillerin yanı sıra polo yaka gibi tişörtlerinde imalatı yapılmaktayız. Tişört kolları kısa veya uzun, kapşunlu veya reglan olabilir. Ek özellikler arasında cepler ve dekoratif kaplama bulunur. Tişörtler ayrıca, Desen yazı, logo kullanarak kişi veya firmaların ilgi alanlarını, zevklerini ve bağlantılarını sergilediği popüler giysilerdir. Baskılı tisörtler, sloganlar, mizah, sanat, spor ve ünlü kişiler ve yerler gibi baskılar içerebilir.

Tişörtler, bebeklerden yaşlılara kadar her boyutta hemen hemen herkes için tişört imalatı yapmaktayız. Yetişkin bedenleri genellikle küçük, orta, büyük ve ekstra büyük, çocuklar için bedenlerde imalatını yapmaktayız.

Tişört İmalatı Üretim Süreci

Tişört yapmak bizim için oldukça basit ve büyük ölçüde otomatikleştirilmiş bir süreçtir. Özel olarak tasarlanmış makinelerimiz ile ve kesme, montaj ve dikim aşamalarında kordineli bir düzen sağlayarak üretim sürecini daha kaliteli hale getirmekteyiz.

Sektörümüzün önde gelen t shirt & sweatshirt üreticilerinden biriyiz;

Sektörün en iyi özel markalı tişört ve sweatshirt üreticilerinden biri olarak, kumaş ve tasarım seçeneklerinden paketleme ve nakliyeye kadar sunduğumuz üretim sürecimizle gurur duyuyoruz.

Ön üretim ekibimiz, fikirlerinizi, isteklerinizi ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda numune çalışmaları yaparak size uygun ürünleri oluşturur ve onayınızla birlikte üretime başlar.